Eklem ve kemik güçlendiren doğal karışım
Spread the love
Eklem ve kemik güçlendiren doğal karışım
Eklem ve kemik güçlendiren doğal karışım

Kemikler ve eklemler vücudun desteği olduğundan onları etkileyen rahatsızlıklara karşı dikkatli olmalıdır.

Kemik ve eklem ağrıları genellikle iltihaplı bir sürecin ,enfekiyonların,travmaların, çok çeşitli kronik hastalıkların sonucu ortaya çıkabilir.Bu semptomlar değişiklik gösterse de hayatınızın bir bölümünde karşınıza çıkabilir.

Aşağıda verilen doğal karışım vücudunuz tarafından emildikten sonra,kemiklerinizi güçlendirmeye ve eklem sorunlarınızı en aza indirmeye yardımcı olacak antioksidanlar ve bileşenler içerir.

Ayrıca bu doğal yağ tedavisi,emilimi kemikleri ve eklemleri güçlendiren ve sorunların tekrarını azaltan ,doğal enzimler,lif,amino asitlerin yüksek içeriği ile öne çıkmaktadır.Ayrıca yanı sıra şu faydaları vardır..:

Kalsiyum ve magnezyum,özellikle aşınmaya meğilli olduğunda kemik yoğunluğunu korumaya yardımcı olan temel mineraller

Sodyum seviyelerini dengeleyen ve sıvı tutulmasını önlemeye yardımcı olan besinlerden biri olan az miktarda potasyum içerir.

Ve bildiğiniz gibi doku iltihabını ve dolaşım problemlerini azaltmaya yardımcı olan önemli miktarda omga-3 yağ asidi içerir.Ek olarak eklemleri korumak için kolajen üretimini sürdürmeye yardımcı olmak için yüksek değerli proteinler,vitaminler ve antioksidanlar içeirir.

Eklem ve kemik güçlendiren doğal karışım

2 yemek kaşığı kabak çekirdeği

2 yemek kaşığı susam tohumu

2 yemek kaşığı jelatin

5yemek kaşığı keten tohumu

3 yemek kaşığı kuru üzüm

1 su bardağı bal

Tüm malzemeleri bir yerde karıştırın daha sonra bu karışımı blendırdan geçirin ve cam bir kavanoza koyun ve ağzını kapatarak buzdolabında muhafaza edin.Buzdolabında 2 aya kadar saklayabilirsiniz.

Her gün sabah ve akşam yemeklerinden önce 1 kaşık için.

Dailyhealthpost.com/gelatin-joint-pain/Bir Cevap Yazın