Düşük Göz Kapağı Kaldıran En Etkili Yöntem
Düşük Göz Kapağı Kaldıran En Etkili Yöntem
Düşük Göz Kapağı Kaldıran En Etkili Yöntem

Genelde yaş ilerledikçe göz kapağı düşüklüğü herkesin ortak sorunudur maalesef.Estetik yaptırma şansınızda yoksa üzülmeyin.

Hiç estetiğe gerek kalmadan sizde düşük göz kapaklarınızdan kurtulabilirsiniz.Bunun için ise en etkili yöntem ise yumurta beyazı uygulaması sevgili hanımlar.
Hele bir de göz kapaklarınıza yumurta beyazı uygulaması yapıp bunun yanı sıra da göz masajı yaptınız mı?İnanın sizleri en yakınlarınız bile tanımayacak.

Zira estetik yaptırmış gibi görüneceksiniz.Peki göz kapağı kaldıracak olan yumurta beyazı uygulaması nasıl yapılacak?

Düşük Göz Kapağı Kaldıran En Etkili Yöntem

İlk olarak yumurtanın beyazını sarısından ayırın.Bir kapta çatal yardımı ile iyice köpürene kadar çırpın.Dha sonra eğer evinizde gazlı bez varsa onunla yoksa hiç sorun değil bir peçete dahi kullanabilirsiniz.

Gazlı beze yumurta akını sürün ve göz kapağınıza yerleştirin.Tabi ki bu sırada gözleriniz kapalı olacak.2 gözünüze de bu uygulamayı yapın ve bir yere geçin uzanın.

Yumurta akları gözünüzde kuruyana dek bekleyin.Gerilmeyi hissettiğinize yani yumurta akı kuruduğunda çok nazik hareketlerle bezi göz kapağınızdan alın ve gözlerinizi yıkayın.

Bu uygulamayı ne kadar sık yaparsanız sonuca o kadar çabuk ulaşırsınız.Bu uygulamayı yaparken göz kapağı egzersizini de yapmayı unutmayın.

Spread the love


Bir Cevap Yazın