Cilt lekelerini geçiren cilt yenileyen krem tarifi
Spread the love
Cilt lekelerini geçiren cilt yenileyen krem tarifi

Hazırlayacağınız bu doğal karışım ile 1 hafta düzenli kullanım sonunda cilt lekelerinizden kurtulacak
Hazırlayacağınız bu doğal karışım ile 1 hafta düzenli kullanım sonunda cilt lekelerinizden kurtulacak.

Ayrıca bebek gibi porselen bir cilde sahip olacaksınız.Tek yapmanız gereken aşağıda videolu olarak ta gösterilen uygulama aşamlarını 1 hafta düzenli olarak yapmak.

Peki ciltteki lekeleri gideren ,cildinizi beyazlatacak olan bu karışım için neler gerekli:

1 orta boy domates

pirinç unu

Aşağıda videoda detaylı olarak izleyeceğiniz gibi 1 orta boy domatesi ilk olarak rendeliyorsunuz ve bir kaba alıyorsunuz.Sonrasında domates suyunun içine pirinç unu ekliyorsunuz.Hamur kıvamına gelene dek pirinç unu ekleyin ve karıştırın.

Şimdi sıra bu karışımı cildinize uygulamaya geldi.işte tam bu noktada daha evvelden hazırlamış olduğunuz hindistan cevizi yağı ve karbonatlı karışım ile önce cildinize 5 dakika kadar diaresel hareketlerle ovalayarak masaj yapın.

Bu işlem ile tam bir peeling yapmış olacaksınız yani hem cildinizi temizleyecek hemde gözeneklerin açılmasını sağlamış olacaksınız.Daha sonra cildinizi yıkayın ve domatesli pirinç ununu tüm cildinize uygulayın.

5-10 dakika bekledikten sonra kuruma yapacaktır kalan malzemeyi tekrar bir kat daha cşildinize sürün ve 20-25 dakika bekletip cildinizi yıkayın.Bu işlemi düzenli olarak 1 hafta boyunca uyguluyorsunuz.Tek yapmanız gereken bu uygulamayı gece yatmadan evvel yarım saat önce yapmanız.

Cilt lekelerini geçiren cilt yenileyen krem tarifiBir Cevap Yazın