Bel Fıtığı Denilen Ağrı Canlı Yayında Geçiyor

Bel fıtığı ağrısı nasıl geçer
Bel fıtığı denilen ağrı canlı yayında geçiyor

Bel fıtığı denilen ağrı canlı yayında geçiyor

Bel fıtığı ağrısı nasıl geçer
Bel fıtığı denilen ağrı canlı yayında geçiyor

Zahide hanımın programına konuk olan Fizyoterapist Zafer Aksungur Bel fıtığı ağrısı çekiyorum diyen bir hastayı ağrılarından bakın nasıl kurtardı.


Programa konuk olan bir bey belinde ağrı olduğunu Bel fıtığı denildiğini söylüyor.Zafer bey şikayetlerini söyledikten sonra Fizyoterapist hastayı düz bir zemine yatırıyor.

Ve sırt üstü yatan hastaya karnını sıkmasını söylüyor.Karnı sıkılı durumdayken hastanın ayağını havaya kaldırıyor.İlginç bir şekilde hasta ağrısının olmadığını söylüyor.

Yine aynı şekilde yatarken hastaya bu sefer karın kaslarını rahat bırakmasını söylüyor ve bu durumda iken yine ayağını kaldırıyor fakat bu sefer bel ağrısı çeken hasta yine belinin ağrıdığını söylüyor.

Fizyoterapis Zafer bey diyor ki:Bu durum bize gösteriyor ki..sorun bel fıtığı alakalı değil karın kasları gevşediği için bu durum yani bel ağrısı yaşıyor.Detaylı olarak aşağıda videoda izleyebilirsiniz.


Bel fıtığı denilen ağrı canlı yayında geçiyoradmin hakkında 1565 makale
Güzellik uzmanı, aynı zamanda bilgisayar ve internete meraklı webmaster,sürekli araştırmalar yapan ve bu yaptığı araştırmaları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan , acıların paylaştıkça azaldığı gibi bilgilerin de paylaştıkça çoğalacağı felsefesini yaşamına empoze etmiş birisi olarak aynı zamanda sizlerle paylaşımlardan mutluluk duyarak sayfamıza hoşgeldiniz diyorummm :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*